Archiv

Farmářské fórum jaro 2021

Přednášky

V loňském roce jsme pro vás připravili přednášky na téma selektivního zaprahování dojnic. Věříme, že vás téma osloví a budeme rádi, pokud nám zašlete zpětnou vazbu prostřednictvím Facebooku MSD Farmářského fóra.

Za redakci vaše Alžběta Jarolímková.
Se srdečným pozdravem, tým Farmářského Fóra.

Přednášející

foto

Radek Hejl

Radek Hejl vede v MSD deset let prodejní tým. V současné době je prodejním manažerem pro Českou republiku, Maďarsko a Slovensko v oddělení přežvýkavců. Byl iniciátorem myšlenky Farmářského fóra.

foto

MVDr. Leona Pekáriková

MVDr. Leona Pekáriková je veterinární lékařka pracující již 17 let ve společnosti MSD Animal Health. V posledních letech se specializuje zejména na problematiku zdraví a chovu skotu. V současnosti pracuje na pozici Regionálního technického managera pro Českou republiku, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko a Polsko, v rámci které získává další nové znalosti a zkušenosti z evropských chovů na mnoha úrovních.

foto

MVDr. Miroslav Věříš

V rámci veterinární praxe působí zejména jako faremní veterinární lékař a poradce v chovech skotu. V posledních letech se specializuje především na zdraví mléčné žlázy dojnic, kde se zaměřuje na správnou diagnostiku, cílenou léčbu a prevenci mastitid a své znalosti a zkušenosti sdílí s veterinárními lékaři a chovateli nejen v České republice, ale také v jiných evropských zemích.

Videopřednášky

Podcasty

Fotogalerie

Předchozí ročníky farmářského fóra