Archiv

Farmářské fórum 2022

Přednášky

V loňském roce jsme pro vás připravili přednášky na téma selektivního zaprahování dojnic. Věříme, že vás téma osloví a budeme rádi, pokud nám zašlete zpětnou vazbu prostřednictvím Facebooku MSD Farmářského fóra.

Za redakci vaše Alžběta Jarolímková.
Se srdečným pozdravem, tým Farmářského Fóra.

Mám dotaz

Přednášející

foto

Radek Hejl

Radek Hejl vede v MSD deset let prodejní tým. V současné době je prodejním manažerem pro Českou republiku, Maďarsko a Slovensko v oddělení přežvýkavců. Byl iniciátorem myšlenky Farmářského fóra.

foto

MVDr. Leona Pekáriková

MVDr. Leona Pekáriková je veterinární lékařka pracující již 17 let ve společnosti MSD Animal Health. V posledních letech se specializuje zejména na problematiku zdraví a chovu skotu. V současnosti pracuje na pozici Regionálního technického managera pro Českou republiku, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko a Polsko, v rámci které získává další nové znalosti a zkušenosti z evropských chovů na mnoha úrovních.

foto

MVDr. Miroslav Věříš

V rámci veterinární praxe působí zejména jako faremní veterinární lékař a poradce v chovech skotu. V posledních letech se specializuje především na zdraví mléčné žlázy dojnic, kde se zaměřuje na správnou diagnostiku, cílenou léčbu a prevenci mastitid a své znalosti a zkušenosti sdílí s veterinárními lékaři a chovateli nejen v České republice, ale také v jiných evropských zemích.

Videopřednášky

Podcasty

Fotogalerie

Předchozí ročníky farmářského fóra

Zpět na začátek